Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
16 квiтня
Завантажити ще

Синоптик розповіла, якою буде погода у п'ятницю в Україні

Синоптик розповіла, якою буде погода у п'ятницю в Україні

В Україні найближчими днями погода буде прохолодною, потепління очікується орієнтовно до вихідних. Про це розповіла синоптик Наталія Діденко.

- У північних областях та на північному сході найближчої ночі температура повітря може опускатися до 0-3 градусів морозу, - розповіла вона.

За її прогнозом, на решті території також буде прохолодно, з нічною температурою від +3 до +7 градусів. Проте протягом п'ятничного дня очікується підвищення температури повітря до +13...+18 градусів. Це, безперечно, свідчить про наближення весни!

Вона зазначила, що в деяких місцях, таких як Житомирська, Вінницька, Сумська та Харківська області, можуть зберегтися острівці холоду, вдень температура становитиме +7...+9 градусів. Дощі, іноді з грозами, очікуються завтра у західних областях через діяльність атмосферного фронту, потім досягнуть Вінниччини, а ввечері-  Київщини та Житомирщини. Увечері також можливий дощ на Одещині. На решті територій України очікується суха погода.

За її словами, у Києві 5 квітня очікується холодна ніч з температурою від +1 до +3 градусів, але тепліший день з температурою до +15 градусів. Увечері в цей день очікується невеликий дощ. Будьте обережні, коли будете їхати на дачу – не забувайте вмикати фари та тримати безпечну дистанцію.

  • 3 квітня директор Департаменту захисту навколишнього середовища та адаптації до зміни клімату в Києві Олександр Возний розповів, що у столиці почали цвісти магнолії та сакури, у мешканців міста та гостей є не більше двох тижнів, щоб побачити це.
  • 26 лютого на території знаменитого заповідника "Долина нарцисів" почали цвісти червонокнижні білоцвіти весняні та шафрани Гейфеля.