Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

На Сумщині ЗСУ запобігли спробі проникнення російської ДРГ - Генштаб

На Сумщині ЗСУ запобігли спробі проникнення російської ДРГ - Генштаб
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Сили оборони зупинили чергову спробу диверсійно-розвідувальної групи російських окупантів проникнути на територію Сумської області. Про це повідомив Генштаб ЗСУ 31 березня у вечірньому зведенні.

- Нашими підрозділами припинено спробу проникнення ДРГ противника в районі населеного пункту Стара Гута Сумської області, - йдеться в повідомленні.

Зазначають, що на північному і слобожанському напрямках у прикордонних районах досі фіксують присутність військ країни-агресора РФ.

- Противник […] проводить диверсійно-розвідувальну діяльність, здійснює обстріли населених пунктів з території РФ, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень уздовж державного кордону України, - йдеться в повідомленні.

  • 15 грудня 2023 року в Об'єднаних силах ЗСУ розповіли, що ДРГ заходять із Брянської, Курської і Бєлгородської областей країни-агресора РФ, намагаючись потрапити до Чернігівської, Сумської й Богодухівського району Харківської області.
  • У середині березня українські військові зупинили три спроби російських ДРГ проникнути до Сумської області, повідомили у ДПСУ.
  • Найбільша активність російських диверсійно-розвідувальних груп фіксується в Сумській області. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.