Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
18 квiтня
Завантажити ще

МЗС просить Казахстан видати виїзні візи українцям, які прострочили термін перебування

МЗС просить Казахстан видати виїзні візи українцям, які прострочили термін перебування
Фото: mfa.gov.ua

Міністерство закордонних справ України звернулося до казахстанської влади з проханням видати виїзні візи всім українцям, у тому числі і тим громадянам, які перевищили термін перебування в країні. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко на сторінці в соцмережі.

- Консульський відділ звернувся до компетентних органів Казахстану для видачі виїзних віз українцям, які у зв'язку з подіями перевищили 90-денний термін безвізового перебування у країні. Питання захисту інтересів наших громадян у Казахстані тримають на особливому контролі, – запевнив Ніколенко.

За словами речника МЗС, авіакомпанія Air Astana здійснює для громадян України безкоштовне перебронювання квитків на нові авіарейси з Нур-Султану та Алмати, про що раніше просило відомство.

– Міжнародний аеропорт Алмати відновив обслуговування цивільних повітряних суден. Вже відбулися рейси в Нур-Султан та Бішкек. Найближчим часом очікується оприлюднення графіка поновлення міжнародних рейсів, зокрема, в Україну, – повідомив Ніколенко.

Раніше у МЗС повідомили, що українців немає серед постраждалих чи затриманих у ході останніх подій у Казахстані. Загалом, за допомогою у поверненні в Україну до посольства звернулося близько 150 громадян.

Новини по темі: МЗС Протести Казахстан