Завантажити ще

Факт. На що варто звернути увагу під час вибору сумки?

Факт. На що варто звернути увагу під час вибору сумки?
Фото: pixabay.com

При виборі такого аксесуару, як чоловіча шкіряна сумка, слід звернути увагу на наступні моменти.

  1. Міцні блискавки та фурнітура, яка не буде легко ламатися чи гнутися. Також перевірте шви, переконайтеся, що вони прошиті подвійною вощеною ниткою. Такі характеристики дозволять вашим сумкам прослужити довше та зберегти гарний дизайн.
  2. Якість шкіри. Сумки з овчини або козячої шкіри популярні, оскільки вони природно м'які, міцні та красиві. Цей матеріал зручний для носіння, навіть якщо сумка до країв наповнена речами.
  3. Якщо ви віддаєте перевагу виробам зі штучного матеріалу, то добрим варіантом є екошкіра. Перевага у рухливості матеріалу, що дозволяє йому протистояти механічним ушкодженням та надовго зберігати привабливий зовнішній вигляд. Крім того, такі сумки стійкі до високих і низьких температур без втрати своїх характеристик, а також здатні пропускати повітря та водяну пару. Ще однією перевагою є те, що вони є екологічно чистими.

Види сумок

Велику роль відіграє модель та функціональність аксесуара, який ви оберете. Адже є сумки для різних випадків:

Сумка-месенджер

Планшет

Портфель

Папка

Барсетка

Де можна придбати якісну сумку?

Якщо ви шукаєте сумку через плече, гаманець, ремінь або будь-який інший виріб зі шкіри і не тільки, то придивіться до Bagrepublic. Це один із провідних українських постачальників шкіряних виробів, розташований у Києві. На сайті їхнього магазину є широкий асортимент.

Новини по темі: аксесуари