Завантажити ще

Директор CEO Club повернувся в Україну після двох тижнів у польському СІЗО через "крадіжку велосипедів"

Директор CEO Club повернувся в Україну після двох тижнів у польському СІЗО через
Фото: facebook.com/dmytro.karchuk

Директор CEO Club Ukraine Дмитро Карчук повернувся в Україну після затримання в Польщі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

- Я вдома після 2,5 тижнів у польському СІЗО. Все закінчилося так само різко як і почалося, — написав Карчук.

Дмитро Карчук додав, що “ще дуже багато чого потрібно з’ясувати: що це взагалі було, як і які документи було використано, випадковість це чи щось інше”. 

- Але тепер я уже спроможний діяти і буду у всьому розбиратись, — зазначив він.

Карчук також зізнався, що “дізнався багато нового – про себе, про систему, яка зажовує людей на місяці, навіть коли їх провина не доведена”.

- Як мені вже порекомендували — можу проводити воркшопи «як заходити в хату в ЄС», - пожартував він.

  • Про звільнення Дмитра Карчука із СІЗО у Перемишлі день тому повідомив президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдачук. Німецька сторона відкликала Європейський ордер на арешт Карчука, а польський суддя звільнив його.
  • Директора CEO Club Ukraine Дмитра Карчука затримали на польському кордоні 28 липня. Підставою для затримання став європейський ордер на арешт, виданий Німеччиною. У вересні 2024 року Карчук нібито вивіз зі складу 171 електровелосипед загальною вартістю майже 127 000 євро. Адвокати Карчука надали дані, які, за їхніми словами, підтверджують перебування Карчука в Україні в той період.
Новини по темі: Затримання Польща СІЗО