Львівський професійний коледж, що входить до складу Львівського національного університету природокористування, став найпопулярнішим навчальним закладом серед професійних коледжів за поданими заявами абітурієнтів. Про це повідомили на сайті Освіта.UA.
Загалом до списку увійшло 10 коледжів Львівської області. Передову позицію цього року посів Львівський професійний коледж Львівського національного університету природокористування, куди було подано 2676 заяв абітурієнтами, що вступають на базі 9-го та 11-го класів. На другому та третьому місцях опинилися житлово-комунальний професійний коледж Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова та професійний коледж економіки, права та інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету. Також до рейтингу увійшли такі львівські коледжі:
7-ме місце: Професійний коледж інформаційних технологій Національного університету "Львівська політехніка" з 1754 заявами;
25-те місце: Дрогобицький професійний коледж нафти та газу з 1188 заявами;
29-те місце: Львівський кооперативний професійний коледж економіки та права з 1144 заявами;
30-те місце: Львівський професійний коледж харчової та переробної промисловості Національного університету харчових технологій з 1103 заявами;
38-ме місце: Техніко-економічний професійний коледж Національного університету "Львівська політехніка" з 1030 заявами;
68-ме місце: Львівський професійний коледж будівництва, архітектури та дизайну з 878 заявами;
85-те місце: Технічний професійний коледж Національного університету "Львівська політехніка" з 810 заявами;
87-ме місце: Технологічний професійний коледж Національного університету "Львівська політехніка" з 798 заявами;
98-ме місце: Технологічний професійний коледж Національного лісотехнічного університету України з 751 заявою.
Як зазначено у повідомленні, станом на 16 серпня подано понад 316 тисяч заяв від тих, хто поступає на програми професійного молодшого бакалавра. З них понад 162 тисячі заяв подали абітурієнти на основі базової загальної середньої освіти (9 класів), а понад 116 тисяч – на основі повної загальної середньої освіти (11 класів). Заяви, що залишилися, подані абітурієнтами на основі дипломів кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста та професійного молодшого бакалавра.
9 серпня Міністерство освіти та науки затвердило принципи реформування історичної освіти у школах. Воно має стати україноцентричним.
13 серпня Міністерство освіти та науки затвердило нову освітню програму "Захист України", яка почне впроваджуватись у школах від вересня.
Цей веб-сайт використовує cookies для покращення взаємодії з користувачем під час відвідування веб-сайту. Користування веб-сайтом означає згоду з його політикою cookies