Завантажити ще

Милованов заперечив 100-відсоткову бронь KSE від мобілізації

Милованов заперечив 100-відсоткову бронь KSE від мобілізації
Фото: facebook.com/people/Тимофій-Милованов.

Інформація про те, що ГО «Інститут Київська школа економіки» має 100-відсоткову бронь  людей від мобілізації, не відповідає дійсності.  Про це в соцмережі "Фейсбук" написав президент KSE Тимофій Милованов.

За його словами, викладачі в університеті отримують відстрочку на загальних умовах, затверджених законом для всіх вищих навчальних закладів.

- Ніякого бронювання 100%, або навіть 50% немає. Наших співробітників мобілізують так само, як і всіх інших. Тільки останнього місяця було мобілізовано декілька людей (у нас працює в Україні, США і Європі біля 300 людей), - запевнив Милованов.

При цьому він додав, що KSE має дослідницький інститут, який виконує «сенситивні, а інколи закриті, або навіть секретні задачі». У ньому працюють «люди, які дійсно заброньовані».

Милованов запевнив, що ці люди не знаходяться на території університету і працюють віддалено, інколи навіть не з України через безпекові питання або мають закриті безпечні маленькі локації.

- Результати роботи таких людей частно не є публічними, і вони робляться у співпраці з різними державами, або дослідницькими агенствами та інституціями. Частину цієї роботи ви бачите - наприклад, сьогодні в Financial Times вийшла стаття, яка цитує наші дослідження про використання американських чипів в російських ракетах, які прилетіли вчора в Київ, - зазначив Милованов.

  • 10 липня Судово-юридична газета з посиланням на документ Кабміну опублікувала перелік організацій, що мають 100-відсоткову бронь від мобілізації. За її даними, серед цих компаній - ГО «Інститут Київська школа економіки». 
  • 27 червня міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що електронне бронювання у "Дії" запрацює на початку липня. Однак спочатку послуга буде доступна лише критично важливим підприємствам.