Завантажити ще

До кінця літа з'явиться автоматичне оформлення відстрочок через "Резерв+", - Міноборони

До кінця літа з'явиться автоматичне оформлення відстрочок через

До кінця літа у додатку "Резерв+" може з’явитися можливість автоматично оформити відстрочку для деяких категорій військовозобов'язаних без особистого звернення до ТЦК та СП. Про це заступник міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Катерина Черногоренко розповіла в інтерв’ю виданню NV.

- Ми вважаємо, що у деяких кейсах відстрочка має надаватись автоматично, без походу до ТЦК, без збирання папірців, наприклад, людям з інвалідністю чи батькам трьох дітей. Адже ці дані вже є у держави в тому чи іншому вигляді. Наприклад, родинні зв’язки, зв’язок між батьком, матір'ю і дітьми є в Державному реєстрі актів цивільного стану. І вже зараз в нас з цим реєстром є взаємодія... Я думаю, що протягом літа ми вже зможемо випробувати цю взаємодію, - розповіла заступник міністра.

Вона додала, що також у додатку планується запустити сервіс направлення на проходження військово-лікарської комісії (ВЛК) без особистого відвідування ТЦК та СП. А ще анонсувала, що у додатку запустять онлайн-рекрутинг, онлайн-навчання та низку інших сервісів.

  • 20 травня стало відомо, що у застосунку для військовозобов'язаних «Резерв+» з’явиться можливість отримувати електронне направлення на проходження військово-лікарської комісії.
  • 17 травня Міноборони запустило мобільний застосунок "Резерв+" для оновлення даних онлайн.
  • 20 травня голова фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія анонсував, що після оновлення даних у "Резерв+" українці отримують QR-коди по аналогії з ковід-сертифікатом. Його можна показувати замість військового квитка.