Завантажити ще

Верещук закликала українців на ТОТ якнайшвидше виїжджати з окупації та назвала маршрути

Верещук закликала українців на ТОТ якнайшвидше виїжджати з окупації та назвала маршрути
Фото: t.me/minre_ua

Віцепрем'єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликала українців, які опинилися на тимчасово окупованих територіях, якнайшвидше знайти можливість виїхати у підконтрольні уряду регіони країни. Зробити це наразі можна двома маршрутами, цитує її слова пресслужба відомства.

- Тут (на підконтрольних Україні територіях) на наших людей чекає підтримка: представники ОВА, їжа, медикаменти, допомога. На них чекає виплата допомоги на пероні у тих областях, куди вони прибувають евакопотягами, а також безкоштовний квиток до тієї частини України, яку вони для себе обрали, – зазначила Ірина Верещук. – Ніхто не вважає людей злочинцями лише тому, що вони перебували на ТОТ і взяли російський паспорт Якщо вони не стали справді колаборувати. Але це вже перевірятимуть наші спецслужби.

Верещук закликала українців шукати будь-якої можливості повернутися на підконтрольні нашій державі території, навіть якщо для цього потрібно взяти російський паспорт. Один із шляхів виїзду – через територію Росії: через перехід Колотилівка – Покровка на українсько-російському кордоні. Крім того, можна виїхати через пункт пропуску Мокрані – Доманово на українсько-білоруському кордоні. Віцепрем'єр нагадала, що на таких пунктах працюють волонтерські групи, які надають всебічну допомогу людям, особливо літнім та маломобільним.

Новини по темі: Ірина Верещук окупація