15 липня
Завантажити ще

Від 13:00 Укренерго збільшило обмеження енергопостачання в 11 областях та Києві

Від 13:00 Укренерго збільшило обмеження енергопостачання в 11 областях та Києві
Фото: facebook.com/npcukrenergo

У Києві, Київській, Сумській, Полтавській, Харківській, Донецькій, Житомирській, Черкаській, Чернігівській, Кіровоградській, Запорізькій, Дніпропетровській областях збільшено обсяг обмежень енергопостачання. Вони будуть діяти з 13:00 до 23:00, а не з 19:00, як було заплановано раніше. Про це сповіщає Укренерго.

В Укренерго повідомляють, що причина збільшення обмежень енергопостачання – недостатня ефективність вже застосованих обленерго заходів обмеження споживання. Енергетики зазначають, що графіки погодинних відключень в Україні діятимуть всю добу.

Негода знеструмила в Україні 97 населених пунктів у трьох областях - Львівській, Полтавській та Сумській. З інших причин без енергоживлення залишаються 496 населених пунктів. Через бойові дії є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Сумській, Харківській, Херсонській областях.

Енергетики наголошують, що головна причина застосування заходів обмеження – наслідки вже восьми з початку цього року ракетних ударів ворога по українських електростанціях. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку цих атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи.