Завантажити ще

На Волині вузи будуть надсилати до ТЦК списки відрахованих студентів

На Волині вузи будуть надсилати до ТЦК списки відрахованих студентів
Фото: censor.net

У Волинській області вузи будуть надсилати до ТЦК списки відрахованих студентів. Про це йшла мова під час Ради оборони області.

Основною темою наради був вступ військовозобов’язаних у вищі навчальні заклади, аби отримати відстрочку від мобілізації. До обговорення були залучені ректори вищих навчальних закладів Волині, які доповіли про умови вступу та окреслили статистику щодо кількості студентів, які наразі навчаються в університетах.

Ректори запевнили, що є «чітка домовленість з обласним ТЦК та СП, що надаватимуть списки відрахованих осіб, які не виконали умови для зарахування».

- Разом із цим, за результатами засідання Ради оборони області доручив керівникам відповідних силових структур тримати це на контролі та унеможливити ухиляння від мобілізації за допомогою навчання у вишах, – повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко.

  • 3 квітня Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою дозволив студентам-чоловікам виїздити на навчання до закордонних вишів. 
  • 18 квітня набув чинності Закон про мобілізацію. Новий закон передбачає відстрочку студентам денної або дуальної форми навчання, якщо вони здобувають освіту вищого рівня, ніж уже наявна попередня. 
  • 5 червня Міністерство освіти і науки оновило порядок прийому на навчання для здобуття ступенів бакалавра, магістра та доктора філософії/мистецтва у 2024 році. Зміни повʼязані із наявною воєнно-політичною ситуацією в країні.  
Новини по темі: Волинь ВУЗИ