Завантажити ще

Харківський «Екопарк» після останнього російського удару евакуює тварин

Харківський «Екопарк» після останнього російського удару евакуює тварин
Фото: кадр з відео facebook.com/pochta.feldman

Минулими вихідними росіяни під час атаки на Харків  в черговий раз  влучили керованими авіабомбами по Екопарку Фельдмана. Унаслідок удару від страху загинули тварини, повідомив власник парку Олександр Фельдман.

За його словами,  РФ вдарила по частині парку, яка знаходиться у стадії реконструкції, а тому ані людей, ані тварин у цій частині парку не було. 

- Але лані та олені дуже полохливі і гинуть навіть не під прямими ударами, тож у нас, на жаль, знову є втрати, - написав Фельдман.

Він не написав, скільки і які тварини загинули, проте «Суспільне Харків» із посиланням на слова власника повідомило, що через удар згоріла основна будівля собачого притулку. 

- Приїхала пожежна машина, тільки почали розгортати рукави, їм сказали, що буде повторний удар… Поїхали. Потім повернулися. Собак звідти евакуювали раніше, тварин у будівлі не було. Вони в інших містах: частина у Києві, частина у Полтаві, частина у людей, - написав Фельдман.

Він додав, що після двох років відновлення знищеного в перші пів року повномасштабного вторгнення зоопарк знову буде вивозити  вихованців.