Завантажити ще

Ілон Маск вже батько 12 дітей, – Bloomberg

Ілон Маск вже батько 12 дітей, – Bloomberg
Фото: PAP

Американський мільярдер Ілон Маск став батьком у 12-й раз. Як повідомляє Bloomberg, дитина народилася на початку 2024 року, але багатодітний батько не розголошував цієї інформації.

За даними видання, матір'ю новонародженого є менеджер компанії Neuralink Шивон Зіліс. Ім'я та стать дитини наразі невідомі.

Маск вже прокоментував народження малюка. За його даними, це не секрет, але «було б дивно випускати пресреліз після народження».

- Що стосується "таємного народження", то це брехня. Усі наші друзі та родичі знають. Те, що ми не випустили пресреліз, що було б дивно, не означає, що все було таємно, - розповів він Pagesix.

  •  22 січня Маск приїхав з одним зі своїм синів до Польщі
  • У Маска та співачки Граймс є син Х та однорічна дочка Екса Дарк Сідерель. Бізнесмен також має ще одного сина від колишньої обраниці, якого назвали Техно Механікус. Від першого шлюбу з письменницею Джастін Вілсон у мільярдера п'ятеро дітей: близнюки Гріффін і Ксав'єр, а також трійня - Деміан, Саксон і Кай. Крім того, глава SpaceX має 2-річних близнюків від співробітниці його компанії Шівон Зіліс.
Новини по темі: Ілон Маск Діти