13 липня
Завантажити ще

Зеленський привітав збірну України з першою перемогою на Євро

Зеленський привітав збірну України з першою перемогою на Євро
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official/

Президент Володимир Зеленський привітав збірну України з футболу, яка у п'ятницю, 21 червня, здобула вольову перемогу над командою Словаччини на Євро-2024. Про це глава держави написав у своїх соцмережах.

- Вірити один в одного! Підтримувати один одного! Битися один за одного! Це те, що має поєднувати кожного з нас. І зараз кожен із нас на своєму місці має боротися за свободу, життя та правильне сприйняття України у світі, – написав глава держави. – Україна, яка б'ється. Україна, яка тримає удар та долає перешкоди. Україна, яка здатна перемагати! Саме це сьогодні робить національна збірна України з футболу. Так тримати, хлопці! Попереду надважлива битва, разом і до кінця!

Цей матч був дуже важливим для нашої збірної. Від вильоту з Євро-2024 Україну могла врятувати лише перемога. Нічия або поразка залишили б нашій команді лише математичні шанси на прохід у наступний раунд. Своєю перемогою Україна закрутила інтригу у квартеті E. Команда Реброва набрала 3 очки. Така ж кількість балів у словаків та румунів.