15 липня
Завантажити ще

Міноборони запустило чат-бот "Армія+" для підтримки військових та їхніх сімей

Міноборони запустило чат-бот
Фото: REUTERS

Міністерство оборони запустило новий чат-бот "Армія+". Додаток призначений для підтримки військових та їхніх сімей. Про це повідомляє пресслужба відомства.

- Тут ви можете отримати інформацію про отримання УБД, проходження ВЛК, бронювання, рекрутингу та інших прав та соціальних пільг військовозобов'язаних, військових та членів сімей, – йдеться в описі бота.

Як зазначили у Міноборони, чат-бот надає швидкі відповіді на різноманітні запитання. Щоб отримати потрібну інформацію чи консультацію, потрібно просто перейти за посиланням та вибрати відповідну категорію питань.

  • 18 червня, у додатку "Резерв+" з'явився QR-код, який означає, що електронний військово-обліковий документ отримав таку ж юридичну силу, як і паперовий. Для отримання коду необхідно оновити програму в маркетах Google Play та App Store. Уповноважені органи зможуть перевіряти чинність документа через QR-код. А громадяни зможуть завантажувати PDF-документ для подання на роботу чи навчання, а також в інших випадках, де законодавство вимагає подання військово-облікового документа.
  • 28 травня у ЗСУ заявили, що українцям, яким виповнилося 17 років, можуть вручати повістки, якщо вони не стануть на військовий облік. Водночас постановка на військовий облік не має відношення до мобілізації, що триває.
  • 20 червня у Міноборони роз'яснили, якщо військовозобов'язаний побачив статус «у розшуку» у додатку «Резерв+», то його алгоритм дій залежить від того, як він оновлював свої дані. Так, якщо статус "в розшуку" висвітився під час оновлення даних через додаток "Резерв+", людина спочатку має повторно авторизуватися. Якщо після цього статус "у розшуку" не зник, військовозобов'язаний має з'явитися до свого ТЦК, щоб з'ясувати всі обставини.
Новини по темі: Міноборони додаток