Завантажити ще

Машиністки Київського метро отримуватимуть від 28 до 33 тисяч гривень

Машиністки Київського метро отримуватимуть від 28 до 33 тисяч гривень
Фото: kyivcity.gov.ua

Київський метрополітен оголосив набір до технічної школи підприємства на курси машиністів і машиністок електропотяга. Курси стартують у вересні, і всі слухачі отримуватимуть стипендію. Про це повідомляє пресслужба метрополітену.

- Підготовка розпочнеться 2 вересня і триватиме 26–28 тижнів. Прийом документів – до 19 серпня. Освітня програма складається з двох частин – теоретичної та практичної. Після закінчення навчання необхідно успішно пройти кваліфікаційну атестацію. Під час навчання слухачі отримують стипендію (заробітну плату) - орієнтовно 8000–8500 гривень на місяць, – розповіли у компанії.

Після вдалого завершення навчання машиніст чи машиністка отримають посвідчення на право керування електропотягом та розпочнуть роботу на лінії. Заробітна плата становитиме орієнтовно 28 тис. грн. Проте вже за рік можна підвищити свою кваліфікацію, а разом із нею і зарплату – до 33 тисяч гривень.

Усім працівникам обіцяють офіційне працевлаштування, а також соціальний пакет та можливість додаткового навчання. На роботу братимуть громадян від 18 років із добрим станом здоров'я, який мають підтвердити лікарі на медогляді.

Новини по темі: метро Робота