17 липня
Завантажити ще

В Івано-Франківську підвищили вдвічі ціни на проїзд у громадському транспорті

В Івано-Франківську підвищили вдвічі ціни на проїзд у громадському транспорті
Фото: wikipedia.org

Влада Івано-Франківська змінила вартість проїзду у комунальному громадському транспорті. Нові ціни подорожчали вдвічі, один квиток коштуватиме городянам 15 гривень. Про це повідомляє пресслужба "Електротрансу".

- Відповідно до рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (№740 від 14.06.2024 року), з 20 червня 2024 року (четвер) встановлюються нові тарифи на проїзд у транспорті КП "Електроавтотранс", - йдеться у повідомленні.

Згідно з рішенням виконкому, нові тарифи на проїзд у транспорті будуть такими:

  • При оплаті готівкою у водія – 15 гривень за одну поїздку;
  • Під час оплати банківською безконтактною карткою або через QR-код — 12 гривень за одну поїздку;

Під час оплати транспортною карткою "Галка" — 10 гривень за одну поїздку з безплатними пересадками протягом 30 хвилин з моменту першої валідації. При цьому вартість проїзду для студентів під час оплати транспортною карткою "Галка" складе 8 гривень за одну поїздку з безплатними пересадками протягом 30 хвилин з моменту першої валідації. Вартість однієї поїздки при оплаті квитка у контролера для пасажирів, які попередньо не оплатили свій проїзд, становитиме 300 гривень.

  • 22 травня мер Миколаєва заявив, що у місті виходитимуть на два комунальні автобуси менше. Причина - брак водіїв через мобілізацію.
  • 25 січня у Харкові припинили трансляцію в інтернеті інформації про рух міського транспорту з метою забезпечення безпеки. Таке рішення ухвалив "Харківський метрополітен" у зв'язку з військовим становищем та з метою забезпечення безперебійної роботи критично важливих об'єктів міського електротранспорту.