13 липня
Завантажити ще

На Закарпатті рятувальники допомогли колезі освідчитись дівчині

На Закарпатті рятувальники допомогли колезі освідчитись дівчині
Фото: t.me/dsns_telegram

На Закарпатті рятувальник Михайло із м. Берегове вирішив освідчитись своїй коханій Мар’яні, з якою зустрічався два роки. Колеги допомогли хлопцю влаштувати коханій сюрприз, повідомили в ДСНС України.

- Михайло вигадав легенду, за якою він разом із дівчиною поїдуть у кафе, однак дорогою йому зателефонують колеги з проханням заїхати до підрозділу у робочих справах. На підготовку хлопцям знадобилося декілька хвилин, - зазначили в ДСНС.

У відомстві додали, що дівчина не очікувала цього: «звук пожежної сирени та оберемок червоних троянд у руках майбутнього нареченого».

- Коханому вона сказала «так»…Бажаємо нареченим довгих і щасливих років подружнього життя. Кохайте та насолоджуйтеся кожним моментом, - підсумували в ДСНС.

Дівчина сказала

Дівчина сказала "так". Фото: t.me/dsns_telegram

  • 7 червня під час свята останнього дзвоника у Черкаській спеціалізованій школі №3 одинадцятикласник освідчився своїй коханій. Однак найближчим часом пара не планує весілля. 
  • 9 травня на Буковині хлопець вирішив зробити своїй дівчині незвичну пропозицію руки та серця. Замість того щоб «нудно та стандартно» запросити кохану в ресторан та порадувати її, він попросив допомоги... у ТЦК. 

Дівчина сказала

Дівчина сказала "так". Фото: t.me/dsns_telegram

Новини по темі: Закарпаття ГСЧС пропозиція