13 липня
Завантажити ще

ВЛК не потрібно проходити для заброньованих та до 25 років, - Кабмін

ВЛК не потрібно проходити для заброньованих та до 25 років, - Кабмін
Фото: mil.gov.ua

Уряд  вніс зміни до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів і нещодавно прийнятого Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період. Про це йдеться у постанові від 7 червня № 675.

Згідно з документом, "процедура надання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації у зв’язку з бронюванням… не передбачає направлення на військово-лікарську комісію для проходження медичного огляду". Крім того, особи до досягнення 25-річного віку не направляються на військово-лікарську комісію для проходження медичного огляду.

- Під час воєнного стану направлення призовників (до 25 років) на військово-лікарську комісію для проходження медичного огляду здійснюється лише у разі їх прийняття на військову службу у добровільному порядку, - йдеться в постанові.

  • 18 травня набув чинності новий закон про мобілізацію. Перед цим Кабмін ухвалив низку постанов, які визначають порядок вручення повісток, проходження ВЛК та інше.
  • 12 червня Міністерство оборони України запустило соціальну рекламну кампанію «Будь собою» з вибору вакансії у ЗСУ. Ця ініціатива спрямована на залучення українців до лав Збройних сил України і підкреслює важливість особистого внеску кожного громадянина у забезпечення національної безпеки та оборони країни.