13 липня
Завантажити ще

У четвер графіки відключення світла будуть застосовувати лише на дві години, - Укренерго

У четвер графіки відключення світла будуть застосовувати лише на дві години, - Укренерго
Фото: t.me/Укренерго

У четвер, 13 червня, в Україні знову будуть застосовані графіки відключень світла, але діятимуть вони лише ввечері та лише дві години. Про це повідомляє Укренерго.

- 13 червня по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень світла з 20:00 до 22:00. Енергопостачання об'єктів критичної інфраструктури, а також підприємств, що імпортують 80% електроенергії для власних потреб, не обмежується, - розповіли у компанії.

У ДТЕК при цьому нагадали, що ситуація в енергосистемі залишається важкою, та закликали споживати світло ощадливо. Нині все частіше відключення світла пов'язують із погодою. Адже спека і хмарна погода сильно впливають на використання електроенергії. Зокрема, у спекотні дні українці частіше використовують кондиціонери, а вони, як відомо, потребують значних витрат електроенергії.

  • З 24 червня розподілення електроенергії буде проводитися за новими правилами. Спочатку з доступної електроенергії в Україні відніматимуть обсяг, який необхідний критичній інфраструктурі, і лише після цього ліміти споживання встановлюватимуться рівномірно між областями.
  • 14 травня Україна повернулася до графіків відключень світла. Причина – ракетні удари Росії з 22 березня до 8 травня. У ході цих атак було пошкоджено всі великі теплові та гідроелектростанції країни.