15 червня
Завантажити ще

На фронті загинула Шура Рязанцева, яка була стилістом "Кварталу 95"

На фронті загинула Шура Рязанцева, яка була стилістом
Фото: facebook.com/sashaa.ryazanceva

На фронті загинула військовослужбовиця Шура Рязанцева із позивним "Ялта". Про це у Facebook написала її сестра Валерія Рязанцева.

- На превеликий жаль, Шурочки більше немає… - йдеться у повідомленні.

Шура була уродженкою Криму. До повномасштабного вторгнення РФ Шура Рязанцева була стилісткою. Вона, зокрема, вдягала акторів "Кварталу 95", проєкту "Орел і Решка", керувала службою стилю на телеканалі "Інтер".   

- Мені дав старт Андрій Кузьма. Він у мене повірив. Він завжди говорив й повторював: Саня, Сашка, йди стилістом. Ну ви знаєте, як він може. І я тоді почала свій шлях. Це був 2006 рік після Помаранчевої Революції, потроху й дійшла до того, що опинилася у п'ятірці найкращих стилістів України та РФ, а також працювала з нашим президентом Володимиром Олександровичем й з усією командою, - розповідала військовослужбовиця в інтерв'ю "Суспільному".

Кримчанка зазначає, що гламурне життя стилістки одягу змінила Революція Гідності. Все сталося випадково: везла костюми вночі 30 листопада до Жовтневого палацу і на Майдані Незалежності стала очевидицею побиття студентів.

Під час Революції Гідності вона витягувала поранених на вулиці Інститутській. А 2014 року, вже після окупації півострова росіянами, вирушила до рідного Криму і потрапила у ворожий полон. Там вона пробула п'ять днів.

У перший день повномасштабного вторгнення Росії Шура Рязанцева пішла до столичного військкомату, а згодом вступила до підрозділу тероборони. Служила у десантно-штурмових військах, займалася волонтерством, збираючи кошти для потреб ЗСУ. Десять днів тому, 2 червня, Шурі виповнилося 40 років.