Завантажити ще

СБУ проводить перевірки в урядовому кварталі Києва

СБУ проводить перевірки в урядовому кварталі Києва
Фото: t.me/SBUkr/12141

Служба безпеки 11 червня проводить контррозвідувальні (безпекові) заходи на території Печерського та Шевченківського районів Києва, зокрема, в  урядовому кварталі та на прилеглих територіях. Про це повідомили у пресслужбі відомства.

- Мета цих заходів - перевірка контрдиверсійного захисту державних об’єктів, а також посилення безпеки мешканців столиці та осіб, щодо яких здійснюється державна охорона. Це особливо важливо в умовах збройної агресії РФ, яка намагається дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в Україні будь-яким способом, - йдеться у повідомленні.

Так, силовики оглядають територію та перевіряють окремі приміщення - помешкання, офіси, багатоквартирні будинки, заклади громадського обслуговування. Там шукають заборонені предмети. Окрім того, перевіряють документи громадян, які перебувають на території урядового кварталу.

В СБУ попереджають, що під час проведення заходів можливі обмеження проходу та проїзду вулицями Києва. Також оглядають автомобілі.

Силовики просять громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати. Слід мати з собою документи, що посвідчують особу, дотримуватися режиму комендантської години.