Завантажити ще

63-річна італійка народила первістка після штучного запліднення у Києві

63-річна італійка народила первістка після штучного запліднення у Києві
Фото: needtoknow.co.uk/

В Італії 63-річна жінка народила хлопчика після поїздки до України для проведення ЕКЗ. З другої спроби їй удалося народити здорового хлопчика. Про це повідомляє NTK.

Флавія Альваро, якій 24 жовтня відсвяткувала 64-річчя, стала найстаршою матір'ю в Італії. Її син Себастьян народився передчасно з вагою близько 2 кг шляхом кесаревого розтину. Жінці вдалося виносити первістка всього 31 тиждень, однак у Лідо-ді-Камайорі поблизу Пізи лікарі запевняють, що дитина здорова і почувається добре.

Флавія раніше вже намагалася виносити вагітність. Два роки тому вона звернулася до клініки у Києві для проведення ЕКЗ, оскільки, згідно з українським законодавством, для цієї процедури не існує вікових обмежень. Однак на 14-му тижні у неї стався викидень. Минулої осені, незважаючи на війну, вона повернулася до України, щоб спробувати ще раз. На цей раз все пройшло успішно.

Як зазначає видання, біологічними батьками дитини є двоє молодих донорів – чоловік-рятувальник та жінка-інструктор з плавання з того самого басейну. Малий поки залишається в неонатальному відділенні, і як тільки він досягне потрібної ваги, мама забере його додому.

Новини по темі: Пологи Італія ЭКО