12 червня
Завантажити ще

Нацполіція спростувала фейк про винагороду за дані про ухилянтів

Нацполіція спростувала фейк про винагороду за дані про ухилянтів
Фото: t.me/CyberpolUA/

Українські правоохоронці спростували інформацію про те, що в Україні військова поліція нібито пропонує громадянам винагороду за співпрацю у виявленні тих, хто ухиляється від призову. Це чергова ворожа ІПСО, запевнили у Департаменті кіберполіції Нацполіції.

- Останніми днями у мережі поширюється інформація, що нібито «військова поліція» пропонує українським громадянам винагороду за співпрацю щодо виявлення ухилістів. Ці повідомлення надходять від імені нібито Національної поліції України. Наголошуємо, що ця інформація не відповідає дійсності, – заявили у НПУ.

Правоохоронці наголосили, що Нацполіція жодних подібних пропозицій не робила і що в Україні немає «військової поліції». Очевидно, такі повідомлення є елементом російської інформаційно-психологічної операції (ІПСО) і спрямовані на дестабілізацію ситуації в країні та створення напруженості серед громадян, зазначили вони.

Правоохоронці закликали громадян не дзвонити за номерами, зазначеними у цих повідомленнях, та не переходити за посиланнями від невідомих джерел. Кіберполіція також нагадала про важливість перевірки достовірності фактів, інформації та тверджень, що поширюються різними каналами комунікації.