12 червня
Завантажити ще

Для продукції під брендом «Створено захисниками» виділять окремі полиці у магазинах

Для продукції під брендом «Створено захисниками» виділять окремі полиці у магазинах
Фото: facebook.com/porkhunofficial

Для продукції під брендом "Створено захисниками", яку виробляють українські ветерани, виділять окремі полиці у магазинах, на заправках та у торгових центрах. Усього за місяць відповідне маркування отримав 31 ветеран-підприємець. Про це повідомив виконувач обов'язків міністра у справах ветеранів Олександр Порхун на саміті "Шлях ветерана від військової служби до цивільного життя", передає кореспондент Укрінформу.

- Надалі планується створити окремі полиці у супермакетах, великих торгових центрах та на заправках, де буде чітко забрендовано "Створено захисниками"... Цивільне населення має бачити, що ветерани не лише вміють воювати та захищати свою державу, а також вміють заробляти кошти після повернення та реабілітації. Вони не залишаються один-на-один, вони рухаються далі... Напрями підприємництва дуже широкі, починаючи від кави та кав'ярень, та закінчуючи виготовленням дронів, які направляються до Сил оборони, - сказав Порхун.

Наразі Мінветеранів співпрацює з Мінекономіки для того, щоб інтегрувати "Створено захисниками" у проєкт "Зроблено в Україні", який ініціював президент України, додав він.

  • "Створено захисниками" - це бренд Міністерства у справах ветеранів, мета якого - зробити товари та продукцію, виготовлені ветеранами-підприємцями, відомими та популярними.
  • Вперше бренд для просування продукції, виготовленої ветеранами, запустили у 2021 році. Але після паузи його вирішили перезапустити, зробивши умови для ветеранів ще простішими.