Завантажити ще

У Києві людей не пустили в укриття під час повітряної тривоги

У Києві людей не пустили в укриття під час повітряної тривоги
Фото: t.me/VA_Kyiv

Під час повітряної тривоги у суботу, 25 травня, людям не дозволили зайти до однієї зі столичних шкіл на Оболоні у Києві. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі заступник міністра зі стратегічних галузей промисловості Тимур Ткаченко.

"Сьогодні під час повітряної тривоги людей не пустили до однієї зі столичних шкіл на Оболоні. Це відео почало поширюватися через Телеграм-канали. Це незвичайна ситуація і, звісно, ​​є людський фактор, але за першої необхідності людей мають впускати в укриття. На щастя, все обійшлося цього разу", - зазначив Ткаченко.

Чиновник нагадав, що доступ до укриття для людей має бути забезпечений цілодобово.

25 травня у Києві та кількох областях оголосили повітряну тривогу через повідомлення про швидкісну мету, що рухалася з півночі через Чернігівщину у бік Києва.

Під час атаки на столицю кілька сімей, рятуючись від обстрілів, заїхали на паркування одного з ТЦ, яке значилося у додатку Kyiv Digital, як укриття, проте за перебування там з них зажадали плату. Тоді в Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості заявили, що підземне паркування, яке зазначене у додатку, як укриття від небезпеки, виявилося не зареєстрованим у відповідних організаціях.

З 25 січня уряд дозволив перебування тварин у сховищах, але з умовою, що їхні власники забезпечать контроль за поведінкою тварин і, для небезпечних порід, нададуть намордники та окремі приміщення.

Новини по темі: бомбосховище