22 червня
Завантажити ще

У Генштабі зменшать штат на 60%, а деяких військових відправлять до бойових частин

У Генштабі зменшать штат на 60%, а деяких військових відправлять до бойових частин
Фото: t.me/GeneralStaffZSU/14875

Генеральний штаб оптимізує штат деяких структурних підрозділів та органів військового управління. Зокрема, планується зменшити кількість особового складу на 60%. Про це на брифінгу розповів начальник Головного управління оборонного планування Генштабу ЗСУ Євген Острянський.

За його словами, цей процес включає розформування низки військових організаційних структур, формування нових, а також проведення оптимізації вже наявних. Це робиться для того, щоб усунути дублювання функцій, а також зменшити штат на 60%.

- Внаслідок вивільнення особового складу планується доукомплектувати органи управління оперативного й тактичного рівнів, а також бойові військові частини. Це своєю чергою дасть змогу здійснювати ротації у підрозділах, які тривалий час виконують бойові завдання у зоні бойових дій. Ми розуміємо, що в умовах війни насамперед мають посилюватися ті структури, які безпосередньо здійснюють управління угрупованнями військ, - підкреслив начальник Головного управління оборонного планування Генерального штабу ЗС України.

Крім того, тривають заходи з удосконалення структури Збройних сил України, серед яких і формування Командування Сил безпілотних систем Збройних сил України.

Новини по темі: військові Генштаб ЗСУ