Завантажити ще

Померла собака породи сіба-іну Кабосу, яка стала героїнею мемів про Doge

Померла собака породи сіба-іну Кабосу, яка стала героїнею мемів про Doge
Фото: instagram.com/kabosumama

У віці 18,5 року померла собака породи сіба-іну Кабосу - героїня мемов про Doge. Про смерть тварини повідомила її господиня Ацуко Сато.

З 2022 року собака хворіла на хронічну лімфоїдну лейкемію (це один з видів раку крові) і на гострий холангіогепатит — запальне захворювання печінки та жовчовивідних проток.

Сіба-іну Кабосу стала відомою після того, як її фотографія у 2013 році перетворилася на мем. Популярності додало ще й неправильне написання слова собака - doge замість dog. У тому ж році два програмісти запустили криптовалюту Dogecoin із Кабосу як логотип.

2023 року вартість Dogecoin підскочила приблизно на 4000% після того, як Ілон Маск назвав її "народною криптовалютою".

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений かぼすママ (@kabosumama)

  • На початку травня в одній із багатоповерхівок на вулиці Тбіліській в Запоріжжі на очах у людей викинули з балкона п'ятого поверху великого собаку. Тварина впала на асфальт і отримала серйозні травми. Господар собаки - військовослужбовець Єгор, який зараз проходить реабілітацію після поранення. 
  • 11 березня в Україні помер найстаріший собака породи ротвейлер, йому було 14 років і 10 місяців. 10 березня він встановив рекорд України як пес-довгожитель. 
Новини по темі: Собаки собака