Завантажити ще

Директор харківської друкарні розповів про наслідки російського удару

Директор харківської друкарні розповів про наслідки російського удару
Фото: REUTERS

Під час російського удару по друкарні «Фактор-Друк» у Харкові загинули семеро співробітників, вигоріло більше тисячі квадратних метрів палітурного цеху вщент з обладнанням. Про це повідомив засновник і президент Групи компаній «Фактор» Сергій Порлітучий у Фейсбуці.

- Дорогі друзі, дякую вам за співчуття та підтримку… Сьогодні вранці поліграфічний комплекс «Фактор-Друк» зазнав рашистского ракетного удару. Семеро загиблих та шістнадцять травмованих. Більше тисячі квадратних метрів палітурного цеху вигоріло вщент разом з унікальним обладнанням, але це все вторинне, головне питання зараз - як пережити смерть соратників, з якими ще вчора вітався, проходячи цехами, які запитували у тебе про війну і мир, та з якими ти споживався надрукувати мільйони книжок та газет. Дякую друзям із самих різних міст і країн за співчуття та підтримку, а також працівникам МЧС (ймовірно, мається на увазі ДСНС - Ред.), медикам та іншим службам за їх професіоналізм і людяність, - написав Політучий.

Видавець показав фото та відео наслідків удару. На них видно зруйноване приміщення та книги, які валяються під уламками.