12 червня
Завантажити ще

"Укрпошта" випустила марку до 10-річчя "Азову"

Фото: t.me/ukrposhta_news/1099

"Укрпошта" 23 травня презентує поштові марки і конверти "Азов. 10 років. Вільні обирають боротьбу", створені в межах проєкту "Власна марка". Комплект розроблений до 10-річчя добровольчої бригади "Азов" та щоб нагадати про полонених оборонців Маріуполя. Про це повідомляє пресслужба "Укрпошти".

Дизайн аркуша, конверта і штемпеля створила 12 бригада спеціального призначення "Азов" Нацгвардії України. Марок "Азов. 10 років. Вільні обирають боротьбу" буде обмежена кількість — 900 примірників. Це символізує кількість азовців, які досі в російському полоні після того, як у травні 2022 після 86-денної оборони Маріуполя вийшли з "Азовсталі" за наказом українського командування.

Комплект, до якого входять аркуш з 9 марками та художній конверт зі спецпогашенням, коштуватиме 600 грн. Лише маркований конверт зі спецпогашенням - 40 грн.

- "Азов" - це єдина бригада, що складається лише з добровольців та щиро вмотивованих людей. Ми віримо, що скоро усіх їх побачимо вже в Україні, але окрім віри - докладаємо до цього зусиль, друзі, - написав керівник "Укрпошти" Ігор Смлнський та закликав писати дописи англійською в соцмережі X, донатити, допомагати сім'ям азовців.

Спецпогашення марки відбудеться в четвер, 23 травня, у День Героїв України на Головпоштамті (Хрещатик, 22).

Новини по темі: Укрпошта марки Азов