13 червня
Завантажити ще

За кордоном найактивніше дані у "Резерв+" оновлюють чоловіки, які живуть у Польщі та Німеччині

За кордоном найактивніше дані у
Фото: УНІАН

Мільйон українців авторизувалися у застосунку "Резерв+", з них 700 тисяч оновили свої військово-облікові дані. Окрім території України, найчастіше дані оновлюють українці, які проживають у Польщі, Німеччині та Канаді. Про це повідомила пресслужба Міноборони.

- 700 000 успішних оновлень даних онлайн — це в десятки разів більше, ніж в ЦНАП та ТЦК разом взятих. Топ-3 маркети за кількістю оновлень після України: Польща — 1 727, Німеччина — 1 369, Канада — 443, - йдеться у повідомленні.

20 травня Міноборони повідомляло, що через ЦНАПи дані оновили 3703 особи, а через ТЦК - 2944. Це менш як 2% від загальної кількості оновлень. 

  • 18 травня, у день набрання чинності законом про мобілізацію, Міноборони запустило мобільний застосунок "Резерв+" для оновлення даних онлайн. Всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів мають оновити свої облікові дані.
  • Після оновлення даних у "Резерв+" українці отримають QR-код по аналогії з ковід-сертифікатом. Його можна буде показувати замість військового квитка. Цей функціонал має запрацювати найближчим часом.
     

 

Новини по темі: Міноборони Мобілізація