12 червня
Завантажити ще

У Польщі випав сильний град та тривають грози

У Польщі випав сильний град та тривають грози
Фото: rmf24.pl

У північній та центральній Польщі у понеділок, 20 травня, тривають грози із сильними зливами та градом, унаслідок чого влада оголосила попередження для місцевих мешканців. Про це  повідомляє RMF FM.

Польський Інститут метеорології та водного господарства вдень у понеділок оприлюднив попередження про грозу з градом для кількох воєводств.

- Для районів у Великопольському, Куявсько-Поморському та Любуському воєводствах підвищено рівень небезпеки. Прогнозуються грози з сильними опадами до 80 мм, поривами вітру до 70 км/год і градом, - повідомив інститут.

Міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш оголосив, що польські військові долучаться для допомоги постраждалим від грози з градом та ліквідації наслідків стихії. За його словами, після буревію в місті Гнєзно, що у Великопольському воєводстві, та околицях "солдати мобілізують сили для надання допомоги постраждалим і усунення наслідків".

У Ґнєзно та околицях рятувальники отримали близько 200 викликів у зв'язку зі стихією. Переважна більшість стосуються відкачування води із затоплених підвалів, квартир і комерційних приміщень. Град напередодні випав у Люблінському воєводстві. Місцеві фермери вже заявили про значні збитки - багато фруктових садів були сильно пошкоджені.

  • 29 березня у Києві сталося справжнє погодне диво. У столиці одночасно випав град, пройшла злива, було чути грім та з’явилася веселка.
Новини по темі: Польща негода злива