Завантажити ще

Дані через "Резерв+" оновили вже 260 тисяч українців, - Міноборони

Дані через

Протягом вихідних та понеділка дані через мобільний застосунок "Резерв+" оновили вже близько 260 тисяч українських громадян. Про це речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін заявив в ефірі телеканалу "Київ24.News".

- Якщо говорити про застосунок "Резерв+", про новий сервіс, який запустився 18 травня і фактично одразу викликав великий ажіотаж, то там близько 260 тисяч українців уточнили свої дані, оновили свої дані по суті, - зазначив Лазуткін, якого цитує УНІАН

Представник Міноборони запевнив, що через застосунок "Резерв+" свої дані оновило у 80 разів більше людей, аніж це було зроблено через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи). При цьому немає остаточної статистики щодо територіальних центрів комплектування, бо процес постійно триває і громадяни оновлюють дані.

Тим часом у соцмережах повідомляють, що через велике навантаження застосунок час від часу зависає. Через це велика кількість людей скаржаться, що не змогли оновити дані. За їхніми повідомленнями, не працювала авторизація через BankiD, що є єдиним способом авторизації. Офіційних коментарів щодо збоїв в «Резерві+» немає.

  • 18 травня набув чинності оновлений закон про мобілізацію. У той же день в Україні запрацював мобільний застосунок "Резерв+" для військовозобов'язаних, призовників та резервістів з метою оновлення облікових даних. Всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів - до 16 липня включно - повинні оновити свої облікові дані. 
  • Раніше журналіст Коротко про розбиралась, що треба знати про бронювання від мобілізації. 
Новини по темі: Мобілізація Резерв+