Завантажити ще

В Favbet Tech пояснили підстави для бронювання 15 співробітників свого IT-відділу

В Favbet Tech пояснили підстави для бронювання 15 співробітників свого IT-відділу
Фото: .facebook.com/favbettech

Українська компанія Favbet Tech пояснила, як 15 співробітників її IT-відділу отримали броню від служби в армії. У пресслужбі зазначили, що компанія скористалася законним правом бізнесу на бронювання співробітників, які є критично важливими для його роботи. Про це повідомили представники компанії у соцмережах.

- Цього року Favbet Tech скористалася законним правом бізнесу на бронювання співробітників, які є критично важливими для його роботи. Це 15 осіб, без яких діяльність компанії практично неможлива. Усіх їх було заброньовано за загальною процедурою відповідно до вимог чинного законодавства України, - зазначили у пресслужбі.

У компанії також наголосили, що Favbet Tech з перших днів повномасштабного вторгнення є частиною українського кібервійська, а найбільш кваліфіковані співробітники компанії сьогодні задіяні у розробці технологій підвищення обороноздатності країни. Крім цього, компанія також є партнером інженерної школи, яка навчає військовослужбовців збиранню, програмуванню та обслуговуванню FPV-дронів для виконання бойових завдань.

Новини по темі: Бізнес Мобілізація