19 травня
Завантажити ще

У всіх регіонах України ввели екстрені відключення світла

У всіх регіонах України ввели екстрені відключення світла
Фото: facebook.com/npcukrenergo

Увечері 15 травня в усіх областях України було запроваджено екстрені відключення електроенергії. Про це повідомляє "Укренерго".

- З 19:25 до 22:00 "Укренерго" запроваджує контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів у всіх регіонах України, - повідомили в "Укренерго". - З 00:00 та 16 травня по всій Україні для побутових та промислових споживачів діятимуть планові обмеження – графіки погодинних відключень (ДПО). Це допоможе зробити контрольовані відключення більш передбачуваними для споживачів, а роботу енергосистеми безпечнішою. Диспетчерський центр "Укренерго" вже довів до обленерго ліміти споживання для кожного регіону.

Причина обмежень – збільшення споживання електроенергії під час похолодання. Потужності українських електростанцій недостатньо через наслідки п'яти ракетно-дронових атак РФ по українській енергосистемі з 22 березня.
Обсяг обмежень розподілено рівномірно між усіма регіонами. Енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури не обмежується, додали у компанії.