Завантажити ще

Григорій Козловський та Emily Resort передали на потреби ЗСУ для Unbroken понад 7 мільйонів гривень

Григорій Козловський та Emily Resort передали на потреби ЗСУ для Unbroken понад 7 мільйонів гривень
Фото: Григорій Козловський - бізнесмен і меценат, засновник ФК "Рух" (Львів)

Меценат, львівський бізнесмен та засновник ФК «Рух» Григорій Козловський та спортивно-оздоровчий комплекс Emily Resort передали 2 мільйони гривень на потреби українських військових. Кошти передали у БО «БФ «Незламні» для протезування українських воїнів.

«Ми знаємо, що поки військові нас боронять від ворога - ми маємо працювати та допомагати. Допомагати не лише тим, хто зараз на фронті, а й допомогти тим, хто повернувся. Ми раді, що в Україні існують реабілітаційні центри, котрі не лише встановлюють протези, а й виготовляють їх. Тому долучаємось до цієї ініціативи та передаємо БО «БФ «Незламні» кошти на купівлю компонентів, що забезпечать виготовлення якісних та ефективних протезів для наших військових. Дякуємо усім ЗАХИСНИКАМ та віримо - ПЕРЕМОГА БУДЕ. Слава Україні! Героям Слава!», – зазначив Григорій Козловський.

Фото з архіву ФК

Фото з архіву ФК "Рух"

З початку 2024 року Григорій Козловський та Emily Resort передали на потреби ЗСУ понад 7,5 мільйонів гривень.

Національний реабілітаційний центр Unbroken - це місце де дорослі та діти отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. З початку війни тут пролікували більш як 15 тисяч поранених українців, серед яких 350 - діти. У центрі не лише встановлюють протези, а й виготовляють. У Центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією. Усю медичну допомогу люди отримують безкоштовно.

2 мільйони гривен, переказані Григорієм Козловським та Emily Resort центр Unbroken 2 будуть спрямовані на допомогу нашим захисникам, які втратили кінцівки.

- За ці гроші ми зможемо купити комплектуючі до протезів і встановити штучні кінцівки тим, хто їх втратив захищаючи нас, - розповідає директорка із комунікацій та партнерств Першого медоб’єднання Львова та керівниця проєкту Unbroken Ірина Заславець.

Фото з архіву ФК

Фото з архіву ФК "Рух"

Проблема із протезуванням в Україні стоїть дуже гостро, адже ми маємо тисячі українців, які втратили кінцівки на війні. Війна триває, а отже маємо нових поранених та таких, що потребують протезування, воїнів. Бо все що не захищає бронежилет травмується, особливо травмуються руки та ноги, наші захисники та захисниці їх втрачають.

За словами Ірини Заславець, до їхнього центру «Незламні» першого медоб’єднання Львова потрапляє дуже багато людей, які потребують дуже складних реконструктивних операцій та протезування.

- Завдяки допомозі Григорія Козловського та Emily Resort ми зможемо встановити кінцівки для наших захисників і подарувати їм можливість знову ходити, рухатись і максимально відновлюватись. «БФ «Незламні» закуповує комплектуючі до протезів. Потім з них у майстерні Центру Unbroken виготовляється протез під кожну людину. Куксоприймач, який вдягається на частину ампутованої кінцівки, виготовляється індивідуально на кожну людину, згідно з параметрами тіла, а потім до нього допасовуються куплені частини протезу, - зазначає керівниця проєкту Unbroken.

Фото з архіву ФК

Фото з архіву ФК "Рух"

Ірина Заславець також відмітила, що Григорій Козловський і «жовто-чорна» сім'я Emily Resort постійно допомагають ЗСУ.

  • Українські воїни регулярно отримують від мецената різну техніку і спорядження, авто, дрони тощо. Григорій Козловський та Emily Resort підтримують низку бригад і постійно перебувають із ними на зв'язку, намагаючись максимально оперативно відповісти на всі запити військових, - наголосила директорка.
  • На початку травня 2024 року Григорій Козловський та ФК «Рух» передали необхідне обладнання для бійців 45-ї окремої артилерійської бригади - антиланцетні комплекси та засоби радіоелектронної боротьби проти FPV-дронів.
  • В лютому 2024 Григорій Козловський та Emily Resort перерахували Superhumans Center перерахували 2 млн грн на протези для українських воїнів. За ці кошти отримати якісну допомогу у Superhumans Center зможуть військові та цивільні, які постраждали від війни.
  • В грудні 2023 року Григорій Козловський і ФК «Рух» влаштували свято для дітей-переселенців та дітей загиблих Героїв. 35 дітей відвідали атракціони у Винниках, а також ознайомились з побутом юних футболістів. Також діти з інших фондів та організацій подивились казкову виставу до свята Святого Миколая, побували на екскурсії у казковому містечку зимових розваг Winterville та Парку Велетнів, відвідали Emily Zoo.