29 травня
Завантажити ще

Літнє подружжя евакуювалося з окупації, тримаючись за руки

Літнє подружжя евакуювалося з окупації, тримаючись за руки
Фото: instagram.com/redcross_sumy

Сумська обласна організація Товариства Червоного Хреста України розповіла зворушливу історію про те, як літнє подружжя повернулося з окупованої частини України, тримаючись за руки.

Ганну і Володимира евакуювали з окупованої частини Херсонської області. На підконтрольну територію вони поверталися через єдиний діючий пункт пропуску на кордоні України та Росії "Покровка" (Сумська область) - "Колотилівка" (Бєлгородська область).

- Жінка першою перетнула кордон, ми її зустріли, поклали на евакуаційний візок, але вона відмовилася їхати далі, доки у своїй руці не відчує руку свого чоловіка. Тож ми там на переході дочекались пана Володимира. Вона навпомацки переконалась, що то він, і тільки тоді ми рушили, - розповів волонтер Загону швидкого реагування ТЧХУ Віталій Кулик.

У гуманітарній організації зазначили, що жінка - сліпа, а її чоловік майже не ходить. Обоє потребували сторонньої допомоги, аби перетнути двокілометрову пішохідну зону на кордоні. Їм допомагали волонтери Загону швидкого реагування Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.