Завантажити ще

Дуров заявив, що виконає вимоги щодо обмеження низки Telegram-каналів для українців

Дуров заявив, що виконає вимоги щодо обмеження низки Telegram-каналів для українців
Фото: скріншот

Деякі телеграм-канали, розраховані на українську аудиторію, незабаром можуть бути обмежені. Це пов'язано з тим, що корпорація Apple звернулася до месенджера Telegram із вимогою заблокувати певні новинні чи пропагандистські канали для користувачів iPhone з українськими SIM-картками. Про це заявив фундатор Telegram Павло Дуров.

- У лютому 2022 року пропонував обмежити Telegram-канали в РФ та Україні, бо їх використовують для військової пропаганди. Однак і наші українські, і російські користувачі категорично виступили проти обмежень, поставивши на чільне місце свободу доступу до інформації, навіть упередженої. Я підтримав вибір наших користувачів. Ми все ще забороняємо облікові записи та ботів, які збирають координати для цільових ударів або публікують особисту інформацію із закликами до насильства. Ми не хочемо, щоб Telegram був інструментом для насильства, тому, будь ласка, повідомляйте нас про такі канали/боти, якщо ви їх бачите, - написав він.

Дуров каже, що Telegram отримує офіційні листи від Apple із вимогами заблокувати деякі новинні та пропагандистські канали для користувачів iPhone з українськими SIM-картками. За його словами, "певних змін тут не уникнути", оскільки Telegram має розглядати запити від App Store, щоб залишатися доступними для користувачів.