Завантажити ще

Бійці 47 бригади спростували інформацію про зайняття позицій в Очеретиному

Бійці 47 бригади спростували інформацію про зайняття позицій в Очеретиному
Фото: t.me/brygada47/652

Бійці 47 окремої механізованої бригади продовжують тримати визначені рубежі в районі Бердичів, що під Авдіївкою. І так вже два місяці. Інформація, оприлюднена у Telegram-каналах, не відповідає дійсності, повідомили у пресслужбі бригади.

- До цього воїни нашої бригади чотири місяці утримували позиції в районі Степового, не допустивши оточення Авдіївки. Тоді ворог зазнав безпрецедентних втрат: як в живій силі, так і техніці. Після чого російські окупанти перегрупувалися та змінили напрямок удару. Наразі в публічній площині ми спостерігаємо заяви, що 47-ма бригада зайняла позиції в Очеретиному. Ця інформація недостовірна, адже воїни не покидали свої бойові порядки в районі Бердичів, - йдеться у заяві.

Бійці зазначають, що їхні екіпажі "Бредлі", танкісти та оператори ударних дронів завжди допомагають суміжним підрозділам. Очевидно, побачивши бойові машини 47 бригади на стику з сусіднім підрозділом й були зроблені такі висновки.

  • У ніч на вівторок, 23 квітня, Росія атакувала Україну балістичними ракетами «Іскандер-М» та ударними дронами типу  Shahed-131/136. 
  • Напередодні начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов прогнозував, що в середині травня - на початку червня на Україну чекає важка ситуація, але без катастрофічних наслідків.