Завантажити ще

Українці здали в макулатуру понад 110 тон російськомовних книг та придбали авто для ЗСУ

Українці здали в макулатуру понад 110 тон російськомовних книг та придбали авто для ЗСУ
Фото: facebook.com/hurkit.bf

В Україні з січня поточного року триває ініціатива, в рамках якої люди здають російськомовні книги на макулатуру, а отримані гроші використовуються для придбання техніки для ЗСУ. Наразі благодійний фонд “Гуркіт” разом із видавництвом Vivat, які є ініціаторами ініціативи, зібрали вже 110 тонн книг. За отримані кошти було придбано два пікапи для підрозділу ППО "Центр", повідомляється на фейсбук-сторінці фонду.

- До збору долучилися Київ, Харків, Львів, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Вінниця, Біла Церква, Одеса, Дніпро, Черкаси та інші міста поштою. Придбані пікапи вже облаштували, пофарбували та оснастили турелями. Українські захисники отримають автівки вже наступного тижня, - повідомили у фонді.

У «Гуркіті» наголосили, що ті, хто «не встиг вичистити свої полиці від радянської макулатури», можуть здати книги у найближчий пункт прийому вторсировини у вашому районі та задонатити отримані книги на збір для 10 мобільних вогневих груп ППО, які захищають наші міста. Дані для донатів є на фейсбук-сторінці фонду. 

Авто придбані за кошти, отримані за російськомовні книги. Фото: facebook.com/hurkit.bf

Авто придбані за кошти, отримані за російськомовні книги. Фото: facebook.com/hurkit.bf

  • Раніше журналісти Коротко про розбирали, як українці допомагають ЗСУ: майстри тату роблять малюнки на тілі за донат, пенсіонери співають на вулицях, діти продають свої іграшки, а жінки готові ділитися відвертими фото. 
  • Писали ми також і про греко-католицького ієромонаха Макарія Дутку, який встановив свій третій рекорд України із паверліфтингу та зібрав понад 100 тисяч гривень на ЗСУ.