Завантажити ще

Співзасновник monobank похизувався, що за рік сплатив 46 млн грн податків з особистого доходу

Співзасновник monobank похизувався, що за рік сплатив 46 млн грн податків з особистого доходу

Співзасновник monobank Олег Гороховський у 2023 році сплатив 46 мільйонів гривень податків з особистого доходу. Про це він повідомив у фейсбуці

- Чи не єдина річ, якою доречно хизуватися, як на мене, це сплачені податки. Я закінчив підготовку особистої декларації за 2023 рік. Хизуюся і закликаю так похизуватися інших підприємців. Пишаюся тим, що за 2023 рік сума мого особистого доходу, з якого я сплатив усі податки, склала майже півмільярда гривень. Сума сплачених особистих податків – 46 млн грн, - написав Гороховський.

Також бізнесмен написав, що його основний актив - компанія "Фінтех Бенд" - у 2023 році сплатила податків на загальну суму 1,032 млрд грн. Ця компанія є постачальником ІТ-рішень для іншого проєкту Гороховського monobank.

  • У березні Гороховський повідомив, що прописався у Миколаєві, щоб сплачувати там податки. Цьому передувала надмірна увага податкової Дніпра, де Гороховський був прописаний та сплачував податки усе життя. 
  • Гороховському 49 років. У 2017 році разом із партнерами заснував monobank. До цього працював першим заступником голови правління ПриватБанку. Як консультант допомагав Міністерству цифрової трансформації розробляти мобільний додаток «Дія».