28 травня
Завантажити ще

Сирському та Умєрову показали нову українську бронемашину

Сирському та Умєрову показали нову українську бронемашину
Фото: t.me/osirskiy

У четвер, 18 квітня, головнокомандувачу ЗСУ генерал-лейтенанту Олександру Сирському та Міністру оборони України Рустему Умєрову продемонстрували нові зразки озброєння та техніки державного виробництва. Про це Сирський повідомив у соцмережах.

- Озброєння та військова техніка, створені українцями. Чи мали можливість з Міністром оборони України Рустемом Умеровим ознайомитися та оцінити нові зразки ОВТ та можливості перспективного застосування на полі бою, - написав Сирський.

Портал Мілітарний пише, що військові експерти показали Сирському та Умерову модернізовану бойову машину піхоти БМП-1ТС з українським модулем "Спис-Синтез", бронемашину Oncilla та іншу техніку. Серед представленої техніки також була шестиколісна бронемашина, назва якої поки що тримається в секреті.

Колісну броньовану бойову машину Mbombe 6×6 розробила компанія Paramount Group у 2010 році. Бронемашина вміщує вісім піхотинців та три члени екіпажу: командир, водій та навідник, для кожного бійця виділено окреме протимінне крісло. 

У базовій комплектації машина вагою 16 тонн має 3 клас захисту за стандартом STANAG 4569. Машина здатна витримати підрив заряду вагою до 10 кг у тротиловому еквіваленті.