Завантажити ще

Мер Івано-Франківська спростував повідомлення Росії про влучання по військових

Мер Івано-Франківська спростував повідомлення Росії про влучання по військових

Повідомлення російських державних медіа, що нібито в Івано-Франківську є влучання по розташуванню українських військових, є неправдою. Про це в ефірі "Радіо Свобода" сказав міський голова Руслан Марцінків. За його словами, ціллю ударів були об’єкти критичної інфраструктури, але всі безпілотники вдалося знищити.

- Ворог пробує сьогодні використовувати паніку. Неправда те, що вони написали. Це не відповідає дійсності. Я певні речі не можу говорити, тому що це може нашкодити нашій інфраструктурі… тобто удари були по критичній інфраструктурі. І ще хочу сказати, що всі цілі були збиті, але, на жаль, уламки… і було відповідно загоряння, задимлення, - розповів Марцінків.

  • Вранці 18 квітня російські сили атакували Україну дронами Shahed. У Повітряних силах ЗСУ повідомили про збиття усіх 13 ударних безпілотників.
  • Під ударом перебувала, зокрема, Івано-Франківська область та обласний центр. Російське державне агентство "РИА Новости" стверджувало, що сили РФ вдарили по розташуванню українських військових в Івано-Франківську, а також писало про атаку на аеродром в Коломиї.