Завантажити ще

У ЗСУ показали, як виглядає зруйнований Часів Яр

У ЗСУ показали, як виглядає зруйнований Часів Яр
Фото: скріншот з відео t.me/operativnoZSU

Вже довгий час Росія намагається захопити невеличке містечко Часів Яр, що знаходиться в 15 кілометрах від Бахмута на Донеччині. Від міста мало що залишилось. Це видно з відео, зробленого дроном штурмового батальйону "Чорний лебідь" 255 ударної групи Збройних сил України.

На відео  зафільмована зруйнована внаслідок російських обстрілів церква, поряд  з якою знаходиться дитячий майданчик. Навколо повністю виснажена російськими ракетами та снарядами земля. Дерева всі повалені, а будівлі – зруйновані. 

Про те, що російська армія впритул наблизилася до Часова Яра, повідомлялось ще на початку квітня. Російські пропагандисти вже довгий час заявляють, що місто «буде їхнім за кілька днів». Проте ЗСУ тримають місто. 

  • За словами головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, росіянам поставили задачу захопити місто Часів Яр під Бахмутом до 9 травня. Захоплення міста створить умови для подальшого просування ворога до Краматорської агломерації. 
  • Міністр оборони Рустем Умєров зазначив, що російські війська намагаються прорвати оборону ЗСУ західніше Бахмута, але українські військові зривають ці плани ворога.