Завантажити ще

У Києві поліцейські та працівники ТЦК посилено патрулюватимуть на Контрактовій та Поштовій площах

У Києві поліцейські та працівники ТЦК посилено патрулюватимуть на Контрактовій та Поштовій площах
Фото: suspilne.media

У Подільському районі Києва посилять патрулювання поліції і працівників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Причина пов'язана з вбивством підлітка на фунікулері. Про це повідомив заступник голови Подільської РДА Сергій Коваленко на засіданні Громадської ради.

За словами Сергія Коваленка, таке рішення РДА було ухвалене після нападу на Київському фунікулері, внаслідок якого загинув 16-річний підліток. Він наголосив, що схожі інциденти на столичному Подолі почали траплятися частіше. Тож щоб запобігати трагічним ситуаціям, зону Поштової та Контрактової площ у період масового скупчення людей патрулюватиме поліція спільно з ТЦК.

  • У неділю, 7 квітня, на станції фунікулера в Києві сталася суперечка між співробітником Управління державної охорони та підлітком. Чоловік штовхнув хлопця у скло, внаслідок чого він отримав смертельний поріз шиї. Підліток помер на місці події.
  • Артема Косова - підозрюваного у вбивстві юнака затримали. Він перебуває у СІЗО.
  • Згодом стало відомо, що жертвою трагедії став Максим Матерухін, 16-річний юнак, який вчився у футбольній спортшколі "Зміна".