24 травня
Завантажити ще

Влада Києва передумала здавати в оренду Житній ринок на старих умовах

Влада Києва передумала здавати в оренду Житній ринок на старих умовах

Київська влада зупинила аукціон з надання в оренду Житнього ринку після суспільного резонансу. КМДА обіцяє напрацювати нові умови конкурсу та вимоги до потенційного орендаря.

- Враховуючи резонанс серед громади Києва щодо збереження Житнього ринку та його цільового призначення, ми ухвалили рішення не проводити аукціон зараз, напрацювати разом із киянами нові умови конкурсу та вимоги до потенційного орендаря. На це нам потрібен додатковий час, — написали у міській адміністрації.

Головною умовою оренди залишиться терміновий капітальний ремонт Житнього ринку і збереження функціоналу. Житній ринок на Подолі є одним із найстаріших у Києві. Сучасне приміщення збудували у 1980 році і з того часу не робили у ньому капітального ремонту.

  • 19 березня КМДА виставила Житній ринок на аукціон, щоб здати в оренду на 15 років. Торги мали пройти 25 березня. Початкова ціна оренди – 2,5 млн грн/місяць. Після оголошення аукціону ресторатор Євген Клопотенко заявив, що хоче повернути життя на Житній ринок, проте аукціон не здається йому прозорим. Ресторатор звернувся до Кличка з проханням обговорити долю ринку.
  • 21 березня мер Києва Віталій Кличко призупинив аукціон на оренду Житнього ринку після розмови з Клопотенком.