Завантажити ще

Деокупована частина Херсонщини залишилась без світла, є перебої з водою

Деокупована частина Херсонщини залишилась без світла, є перебої з водою
Фото: t.me/Ukrenergo

У деокупованій частині Херсонської області зникло світло. У самому Херсоні спостерігаються перебої з водою, повідомив у своєму телеграм-каналі голова Херсонської МВА Роман Мрочко.

- Відсутність електроенергії по всій деокупованій частині Херсонської області внаслідок ворожих атак на критичну інфраструктуру у сусідній Миколаївській області призвела до аварій в системі водозабезпечення нашої громади, - зазначив Мрочко. 

Він додав, що через гідроудари, спричинені відключенням електрики, у водопровідній мережі у селищі Текстильному Херсона виникли перебої з водопостачанням.

- Спеціалісти Херсонського водоканалу до кінця дня проведуть роботи із підвищення тиску у водопровідній мережі, і на вихідні жителі селища будуть з водою. З наступного тижня фахівці приступлять до капітального ремонту пошкодженої ділянки водоводу, - розповів голова МВА.

Він попросив мешканців за можливості зробити запас води для забезпечення своїх потреб.

  • У ніч на 10 квітня електропостачання у Херсоні зникало на кілька годин.  За даними Укренерго,  це сталося через чергову атаку росіян на  енергооб'єкт.
  • 11 квітня Росія вдарила по Трипільській ТЕС на Київщині, повністю зруйнувавши її. Відновити ТЕС можна, проте, з огляду на постійну небезпеку російських атак та нестачу ракет для систем ППО, це "марна справа", заявили в "Центренерго".