Завантажити ще

У Міноборони розповіли, до чого готуватися українцям після набуття чинності закону про мобілізацію

У Міноборони розповіли, до чого готуватися українцям після набуття чинності закону про мобілізацію

Після набрання чинності законом про мобілізацію військовозобов'язаним потрібно буде постійно носити при собі військово-облікові документи та за вимоги представників ТЦК, поліцейських чи прикордонної служби бути готовими пред'явити їх. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін, коментуючи норми ухваленого парламентом документа.

- Насамперед потрібно готувати свою фізичну форму, не зайвим буде відвідати курси з тактичної медицини та освоїти якісь елементарні навички... Ммобілізації підлягають особи від 25 до 60 років, і протягом 60 днів їм потрібно буде оновити свої дані, завжди носити з собою військово-облікові документи... Потрібно бути готовим до різних варіантів розвитку подій, можна переглянути вакансії в силах оборони на медіа-ресурсах або відвідати рекрутингові центри. Це дозволить приєднатися до Сил оборони України, використовуючи свої навички, свою професію.

Лазуткін також звернув увагу, що буде впроваджено електронний кабінет військовослужбовця, в якому можна буде дистанційно оновити свої дані – "якщо ви одружилися, якщо у вас народилися діти, якщо ви змінили місце проживання. Все це можна буде завантажити в електронному кабінеті". Але реєстрація у ньому виключно добровільна.