21 червня
Завантажити ще

Два роки тому РФ вдарила ракетами «Точка-У» по людях на вокзалі Краматорська

Два роки тому РФ вдарила ракетами «Точка-У» по людях на вокзалі Краматорська
Фото: https://t.me/VadimFilashkin_donoda/1694

Рівно два роки тому – 8 квітня 2022 року – РФ вдарила по вокзалу Краматорська, вбивши 61 людину і ще 121 - поранивши. Ця атака до сих пір є однією з найбільш кривавіших за 10 років війни та з моменту повномасштабного вторгнення РФ в Україну, нагадав голова Донецької ОВА Вадим Філашкін.

- В той день росіяни вдарили як завжди цинічно — знаючи, що люди чекають на евакуацію до більш безпечних регіонів... І цей напис на ракеті, як насмішка, — «За дітей». Росіяни вбили сотні українських дітей, у тому числі 9 у тій атаці на Краматорськ, і з особливою радістю глузують з усього світу, пишучи нахабні гасла, - зазначив Філашкін.

Він разом з іншими представниками ОВА вшанували пам'ять загиблих біля майбутнього меморіалу, який планується поставити на місці удару. Філашкін додав, що «день розплати настане, і кожен злочинець буде притягнутий до відповідальності».

Жертвами удару стали 61 людина. Фото:  t.me/UA_National_Police

Жертвами удару стали 61 людина. Фото: t.me/UA_National_Police

  • РФ вдарила по залізничному вокзалу Краматорська 8 квітня 2022 року близько 10.30 ранку двома ракетами «Точка-У». На той момент біля будівлі знаходилось чотири тисячі людей, вони очікували евакуації.  
  • Ракети були випущені з боку окупованих територій Луганської області. Спочатку повідомлялось про загибель 52 людей, серед них п'ятеро дітей. В наступні декілька днів кількість жертв удару збільшилась до 61.