18 червня
Завантажити ще

У п'яти регіонах України застосували графіки відключення електроенергії

У п'яти регіонах України застосували графіки відключення електроенергії
Фото: t.me/Укренерго

У п'яти українських регіонах з вечора п'ятниці, 5 квітня, знову застосували тимчасові графіки відключення електроенергії. Про це повідомляє Telegram-канал Національної енергетичної компанії "Укренерго".

- Обсяг обмежень буде меншим, ніж 4 квітня. Обленерго у регіонах розподілятиме обсяг електроенергії рівномірно між чергами споживачів. Отже, перерви в енергопостачанні будуть менш тривалими. Причина застосування обмежень залишається такою самою: відсутність достатнього обсягу генеруючих потужностей у системі покриття споживання в окремих регіонах країни. Це наслідок останніх масованих російських атак на українські електростанції, – пояснили в Укренерго.

Тимчасові заходи з обмеження споживання діятимуть, ймовірно, з 18:45 до 22:00. Тимчасові графіки працюватимуть у Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Полтавській та Сумській областях. Крім того, у компанії нагадали, що також продовжують діяти обмеження енергопостачання у Харківській області та для промислових споживачів у Кривому Розі.